Požičovňa prívesných vozíkov
Potvrdiť rezerváciu
VoľnéRezervované

Ak je zariadenie obsadené, zavolajte nám a overte si dostupnosť.

Prenájom prevozných značiek, C značky, C ŠPZ, prevozné ŠPZ, prevozky, C-čkové značky - na prevoz osobných a nákladných automobilov skupiny M1 a N1 do 3,5t - platné sú IBA v rámci SR. Prevozné značky je možné si vypožičať na prevoz automobilu, ktorý potrebujete prihlásiť na STK, EK alebo KO, pri kúpe dovezeného auta na Slovensko. Samozrejmosťou je PZP zákonné poistenie (na všetky druhy a obsahy do 3,5t). Diaľničná známka je v cene prenájmu.

do 4 hodín

20,- €

do 24 hodín

26,- €

SO 13:00 až PO 9:00

45,- €

7 dní

150,- €

30 dní

500,- €

Záloha

200,- €

Pri niektorých vozíkoch máte možnosť si vybrať z viacerých rovnakých vozíkov (rovnakého typu) výberom inej ŠPZ, pričom sa Vám zmení kalendár obsadenosti. 
Objednávku môžete vytvoriť aj v prípade, že v rezerváciách vidíte vozík ako obsadený. Rezervácia nie je záväzná a každú rezerváciu potvrdzujeme a overujeme telefonicky! Takmer vždy Vám vieme ponúknuť iné (alternatívne) riešenie aj v prípade, ak je Vami vybraný typ vozíka práve nedostupný, dokonca aj keď je Vami vybraný vozík voľný, častokrát sa stáva, že Vám poradíme vozík, ktorý oveľa viac vyhovuje Vašim požiadavkam. 

V prípade, že čas rezervácie bude mimo otváraciu dobu, bude Vám pripočítaný poplatok 15,- €. Mimo otváracích hodín je možné zapožičanie iba na 24 hodín a viac. 

Pondelok - piatok:   8:00 - 17:00
Sobota:8:00 - 14:00 
Nedeľa: iba na objednávku
SviatkyIba na objednávku