O nás

- POŽIČOVŇA VOZÍKOV, AUTOPREPRAVNÍKOV A MOTOPREPRAVNÍKOV
- POŽIČOVŇA ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL

POŽIČOVŇA VOZÍKOV, AUTOPREPRAVNÍKOV A MOTOPREPRAVNÍKOV


Hlavnou z činností spoločnosti RENTO je poskytovanie služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu - požičiavania prívesných vozíkov, autoprepravníkov a motoprepravníkov. Poskytujeme prenájom kvalitných prívesných vozíkov značky WIOLA, ktoré sa vyznačujú kvalitnou konštrukciou a hrubými plechmi. Prívesné vozíky prenajímame v Bratislave na Galvaniho ulici v blízkosti iba pár kilometrov od týchto nákupných centier, veľkoskladov, resp. veľkoobchodov: AVION SHOPPING PARK BRATISLAVA, IKEA, HORNBACH, SHOPPING PALACE BRATISLAVA, MOEBELIX, SIKO KÚPEĽNE), PRESPOR, ENTO, EUROSOFA, MERKURY MARKET, TESCO a iné...
Našimi klientmi sú nielen bratislavskí zákazníci, ale aj klienti z blízkych miest a obcí, ktorí vo väčšine prípadov potrebujú vyriešiť problém, ako odviezť, resp. doviezť svoje nadrozmerné náklady a nákupy z nákupného centra IKEA, prípadne z iných v našej blízkosti. V ponuke máme brzdené, aj nebrzdené prívesné vozíky. S našimi vozíkmi dokážete odviezť tovar rôznej veľkosti aj hmotnosti, prípadne sa môžete vybrať na ryby, chatu, alebo na dovolenku. Na prenájom máme pre Vás k dispozícii celkom 9 prívesných vozíkov - 2 brzdené autoprepravníky (pre autá s hmotnosťou do 1750 kg) a 1 motoprepravník (so zosilnenou nápravou) na prepravu až troch skútrov, alebo dvoch motocyklov. Medzi klasickými prívesnými vozíkmi, nájdete dva vozíky s colnou plachtou, dva bezplachtové vozíky (dlhé až 2,4 metra s užitočnou nosnosťou až do 575 kg) a 1 brzdený prívesný vozík s extra užitočnou nosnosťou až do 1,1 tony. Samozrejmosťou sú štandardné bezplachtové prívesné vozíky, ktoré sú prenajímané najčastejšie. Vozíky, či už sú to klasické prívesné, autoprepravníky, alebo motoprepravníky, si u nás môžete požičať už od 4 hodín až po potrebný vopred dohodnutý čas. Prenájom vozíkov realizujeme na základe zmluvy a podmienok o prenájme. Pri zmluvnom (opakovanom) prenájme poskytujeme zľavy podľa dohody. Prenájom hociktorého z našich prívesných vozíkov si môžete objednať e-mailom, telefonicky, alebo priamo cez formulár. Všetky vozíky, autoprepravníky, ako aj motoprepravníky ktoré požičiavame, sú zákonne poistené. Samozrejmosťou prenajímaných vozíkov je ich 100%-ný technický stav, platná STK, ako aj rôzne potrebné príslušenstvo (upínacie popruhy, oporné koleso, nábehy, rezervné koleso, nájazdové brzdy, redukcia zásuvky ťažného zariadenia 7/13, resp. 13/7, vložkový zámok pre prívesný kĺb a iné), ktorých zapožičanie si dohodnete priamo na mieste pri zapožičaní prívesného vozíka. Ak nebudete vedieť, ktorý z našich prívesných vozíkov na prenájom je pre Vás ten najlepší, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám pomôžeme pri výbere toho správneho.


POŽIČOVŇA ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL


Ďalšou z činností spoločnosti RENTO je poskytovanie služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu úžitkových vozidiel (dodávky). Sťahujete sa, alebo potrebujete previezť väčší náklad? Vyhodným riešením je prenajať si úžitkové vozidlo z našej požičovne za minimálne ceny. Živnostníci, resp. firmy, ktoré nemajú záujem vlastniť veľké vozové parky si takéto úžitkové vozidlo, ktoré každý deň nepotrebujú, radšej prenajímajú. Prenájom, resp. zapožičanie úžitkového automobilu Vás odbremeňuje od zabezpečovania parkovacích miest, povinného zmluvného poistenia, servisovania a pod. Pri zapožičaní úžitkového vozidla od nás, nie ste limitovaný počtom najazdených kilometrov. Na rozdiel od väčšiny požičovní na slovenskom trhu sú naše ceny, ktoré nájdete v cenníku konečné, a nie sú navýšené o poplatky za kilometer, autorádio, povinné zmluvné poistenie, slovenskú diaľničnú známku a iné. Ponúkame Vám výhodný 3-hodinový, denný, víkendový, týždenný, alebo mesačný prenájom dodávky. Vozidlá sú pravidelne servisované a spĺňajú všetky technické parametre pre komfort a bezpečnosť jazdy. Pre našich klientov ponúkame jednoduchý spôsob online rezervácie tak, aby si mohli vozidlo rezervovať včas.