Požičovňa prívesných vozíkov
Potvrdiť rezerváciu
VoľnéRezervované

Ak je zariadenie obsadené, zavolajte nám a overte si dostupnosť.

Prívesný vozík na prepravu motorky alebo skútra, ložná plocha (d/š): 2,5m, priestor medzi blatníkmi - 95cm. Špeciálne upravený pre jednoduché a rýchle uchytenie motorky s nájazdom a samozaisťovacím držiakom predného kolesa. Možnosť nábehu bez zosadnutia z motorky, veľké množstvo kotevných bodov. Konštruovaný na 130 km rýchlosť. Celková hmotnosť: 750 kg, užitočná hmotnosť: 550 kg (dá sa naložiť), oporné koleso.

do 4 hodín

20,- €

do 24 hodín

26,- €

SO 13:00 až PO 9:00

40,- €

7 dní

130,- €

30 dní

390,- €

Záloha

150,- €

Pri niektorých vozíkoch máte možnosť si vybrať z viacerých rovnakých vozíkov (rovnakého typu) výberom inej ŠPZ, pričom sa Vám zmení kalendár obsadenosti. 
Objednávku môžete vytvoriť aj v prípade, že v rezerváciách vidíte vozík ako obsadený. Rezervácia nie je záväzná a každú rezerváciu potvrdzujeme a overujeme telefonicky! Takmer vždy Vám vieme ponúknuť iné (alternatívne) riešenie aj v prípade, ak je Vami vybraný typ vozíka práve nedostupný, dokonca aj keď je Vami vybraný vozík voľný, častokrát sa stáva, že Vám poradíme vozík, ktorý oveľa viac vyhovuje Vašim požiadavkam. 

V prípade, že čas rezervácie bude mimo otváraciu dobu, bude Vám pripočítaný poplatok 15,- €. Mimo otváracích hodín je možné zapožičanie iba na 24 hodín a viac. 

Pondelok - piatok:   8:00 - 17:00
Sobota:8:00 - 14:00 
Nedeľa: iba na objednávku
SviatkyIba na objednávku