Požičovňa prívesných vozíkov
Potvrdiť rezerváciu
VoľnéRezervované

Ak je zariadenie obsadené, zavolajte nám a overte si dostupnosť.

Ponúkame prenájom C-značiek - prevozných značiek (prevozné značky, prevozné ŠPZ), prevozky - na prevoz osobných a nákladných automobilov skupiny M1 a N1 do 3,5t v rámci SR. Prevozné značky je možné vypožičať si na prevoz automobilu na STK, EK alebo KO, pri kúpe dovezeného auta na Slovensko. Samozrejmosťou je aj zákonné poistenie. Platná dialničná známka v SR na rok 2020.

do 4 hodín

18,- €

do 24 hodín

25,- €

SO 13:00 až PO 9:00

35,- €

7 dní

120,- €

30 dní

375,- €

Záloha

200,- €

Pri niektorých vozíkoch máte možnosť si vybrať z viacerých rovnakých vozíkov (rovnakého typu) výberom inej ŠPZ, pričom sa Vám zmení kalendár obsadenosti. 
Objednávku môžete vytvoriť aj v prípade, že v rezerváciách vidíte vozík ako obsadený. Rezervácia nie je záväzná a každú rezerváciu potvrdzujeme a overujeme telefonicky! Takmer vždy Vám vieme ponúknuť iné (alternatívne) riešenie aj v prípade, ak je Vami vybraný typ vozíka práve nedostupný, dokonca aj keď je Vami vybraný vozík voľný, častokrát sa stáva, že Vám poradíme vozík, ktorý oveľa viac vyhovuje Vašim požiadavkam. 

V prípade, že čas rezervácie bude mimo otváraciu dobu, bude Vám pripočítaný poplatok 15,- €. Mimo otváracích hodín je možné zapožičanie iba na 24 hodín a viac. 

Pondelok - piatok:   8:00 - 17:00
Sobota:8:00 - 14:00 
Nedeľa: iba na objednávku
SviatkyIba na objednávku